Výstava studentských fotografií z Fotosoutěže 2018

Oddělení zahraničních styků Vás všechny srdečně zve na výstavu studentských fotografií z Fotosoutěže 2018 „NeVŠEdní zážitky VŠEdních dnů, aneb jak se žije studentům VŠE v zahraničí“, která probíhá v Atriu Rajské budovy v termínu 12.11. – 23. 11. 2018.

Na výstavě si můžete prohlédnout fotografie studentů VŠE ze studijních pobytů a pracovních stáží v zahraničí, které absolvovali v akademickém roce 2017/2018. Oficiální vyhlášení fotosoutěže odbornou porotou proběhlo v rámci Welcome Back Event.

Po celou dobu výstavy můžete hlasovat pro nejlepší fotografii z letošního ročníku. Hlasování probíhá onlineTři vylosovaní hlasující budou odměněni věcnou cenou. Uzávěrka studentského hlasování: 23.11.2018 ve 12:00 (poledne)!

Těšíme se na Vaše hlasy!