Úspěch akce Welcome Back a vyhlášení vítězů fotosoutěže

Oddělení zahraničních styků (OZS) uspořádalo první ročník akce Welcome Back pro studenty, kteří se v minulém akademickém roce vrátili z výměnného pobytu z Evropy a zámoří. Cílem akce bylo navázat na získanou zahraniční zkušenost a sdílet zážitky z výjezdu. Pozvání na akci přijal vážený host Šimon Pánek, výkonný ředitel společnosti Člověk v tísni, který se se studenty podělil o své mnohaleté zkušenosti z působení na mezinárodní úrovni a v rámci diskuze se studenty je motivoval k využití potenciálu nově nabyté zkušenosti. Zahraniční zkušenost hodnotila jako základní stavební kámen v životopisu každého uchazeče i Kateřina Štětková, druhý host akce a bývalá studentka VŠE, která v současné době pracuje v mezinárodní společnosti v HR Recruitment Teamu.

V rámci akce Welcome Back proběhlo vyhlášení výsledků fotosoutěže a videosoutěže. OZS tímto děkuje všem studentům, kteří se zúčastnili a zaslali nám své fotografie a videa ze studijních pobytů či pracovních stáží v zahraničí, které v akademickém roce 2017/2018 absolvovali.

Níže naleznete výsledky letošního ročníku fotosoutěže:

• 1.místo: Anna Alekseeva – „Stereotypical stereotype“ (Francie)
  • 2.místo: Tereza Čípová  – „Rybář z Costa da Caparica“ (Portugalsko)
  • 3.místo: Alexandra Klačková – „Mysterious palms“ (Peru)
  • Čestné uznání odborné poroty: Tereza Mohelníková – „A bird’s-eye view of Hong Kong“ (Tchaj-Wan)
  • Čestné uznání odborné poroty: Jana Nerečová  – „In the pipeline“ (Portugalsko)
  • Čestné uznání odborné porotyMonika Pleskačová – „Když zamrznou bažiny…“ (Lotyšsko)
  • Zvláštní cena OZSNikola Židková  – „Vancouver Aquarium“ (Kanada)

Vítězem videosoutěže se stala studentka Dita Janáčková se svým videem  MY ERASMUS IN ARNHEM“.

Vítězné fotografie si můžete prohlédnout ZDE.

Děkujeme všem studentům za účast a srdečně gratulujeme všem vítězům!