Vítězná fotografie z letošního ročníku Fotosoutěže dle hlasování studentů

V termínu 12.11. – 23. 11. 2018 pořádalo Oddělení zahraničních styků v Atriu Rajské budovy výstavu studentských fotografií z Fotosoutěže 2018 „NeVŠEdní zážitky VŠEdních dnů, aneb jak se žije studentům VŠE v zahraničí“. Na výstavě byly představeny fotografie studentů VŠE ze studijních pobytů a pracovních stáží v zahraničí, které absolvovali v akademickém roce 2017/2018.

Po celou dobu výstavy mohli studenti VŠE hlasovat pro nejlepší fotografii výstavy. Vítěznou fotografií se stala Blessed by a Buddhist Monk od Kryštofa Berky. Gratulujeme!

SHRNUTÍ letošního ročníku Fotosoutěže:

Do soutěže se přihlásilo 101 studentů, jež poslalo celkem 260 fotografií. Do dalšího kola postoupilo 85 fotografií od 63 autorů. Tyto fotografie byly součástí výstavy v Atriu RB.

Kompletní výsledky Fotosoutěže 2018:

• 1. místo: Anna Alekseeva – „Stereotypical stereotype“ (France)
  • 2. místo: Tereza Čípová  – „Rybář z Costa da Caparica“ (Portugal)
  • 3. místo: Alexandra Klačková – „Mysterious palms“ (Peru)
  • Čestné uznání odborné poroty: Tereza Mohelníková – „A bird’s-eye view of Hong Kong“ (Taiwan)
  • Čestné uznání odborné poroty: Jana Nerečová  – „In the pipeline“ (Portugal)
  • Čestné uznání odborné poroty: Monika Pleskačová – „Když zamrznou bažiny…“ (Latvia)
  • Zvláštní cena OZS: Nikola Židková – „Vancouver Aquarium“ (Canada)
  • Výherce studentského hlasování: Kryštof Berka – „Blessed by a Buddhist Monk“ (Hong Kong)

Fotografie zde.