Pracovní nabídka pro studenty: Social Media Asistent/ka

Oddělení zahraničních styků Vysoké školy ekonomické v Praze hledá pracovníka/pracovnici na pozici:

Social Media Asistent/ka OZS

Naše požadavky:
  • Student/ka bakalářského či magisterského stupně na VŠE v Praze
  • Aktivní znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2
  • Znalost práce na PC, základy práce s grafickými programy výhodou (Canva)
  • Orientace na sociálních sítích a v online prostředí (zkušenosti se správou sociálních sítí výhodou)
  • Kvalitní písemný projev, kreativita, spolehlivost
  • Spolupráce minimálně na jeden rok, práce během celého kalendářního roku (tj. včetně letních měsíců)
  • Nástup 1. 10. 2019 (příp. dle dohody)

Náplň práce:
  • Správa sociálních sítí Oddělení zahraničních styků VŠE (Facebook, Instagram)
  • Vytváření obsahu na sociální sítě (tvorba příspěvků, vkládání obsahu, správa příspěvků)
  • Editace videí a fotografií
  • Sledování trendů na sociálních sítích
  • Propagace aktivit OZS

Nabízíme:
  • Práci na dohodu o provedení práce
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu (počet hodin týdně dle časových možností a předchozí domluvy)
  • Pravidelné schůze na OZS, jinak práce z domova

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte, prosím, své životopisy spolu s odkazy na vlastní Instagram a Facebook (příp. jiné účty soc. médií, které spravujete) na e-mailovou adresu ozs@vse.cz do 15. září 2019. Spolu s životopisem zašlete, prosím, i jedno z následujících:

• Návrh na propagaci na výběrové řízení pro akademický rok 2020/2021 (např. návrh plakátu, postu na FB či IG).
  • Návrh pravidelných tematických příspěvků propagujících zahraniční výměnné pobyty během celého roku (např. návrh postu na FB, IG nebo slidů do stories).

Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor ve čtvrtek 19. 9. 2019 v čase od 15:00 do 17:00.

Těšíme se na spolupráci!