Pozvánka na akci „Česko a svět studentským pohledem“

Akademická informační agentura spolu s kolegyněmi z oddělení Study In ČR a ve spolupráci s UK Pointem chystá pro studentskou veřejnost informační setkání stipendistů, kteří využili našich stipendijních nabídek a budou mít možnost promluvit o svých zkušenostech z pobytů v Číně a v Egyptě. V ČR studujícím zahraničním studentům a studentkám z těchto zemí zároveň nabídneme možnost promluvit o tom, jak vnímají studium a život v České republice.

Akce nazvaná „Česko a svět studentským pohledem“ („The Czech Republic and the World from Students‘ Perspective“) se koná 21. listopadu 2019 od 16 hodin Zelené posluchárně, Celetná 20, Praha 1.

Více informací zde nebo na níže uvedeném telefonním čísle, popř. emailu. Přidat se můžete i na facebookovou událost.

Sabine Borovanská, M. A.

Akademická informační agentura (AIA)   |   Academic Information Agency

Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů   |   Bilateral and Multilateral Programmes Unit

Tel.: (+420) 221 850 504