Mimořádné výběrové řízení pro magisterské studenty na výměnné pobyty v LS 2020

OZS vyhlašuje mimořádné výběrové řízení na semestrální výměnné pobyty v LS 2019/2020 pro studenty navazujícího magisterského studia. Studenti si můžou vybírat z téměř 200 míst na partnerských školách v Evropě i zámoří. V rámci tohoto mimořádného výběrového řízení jsou nabízena místa, která nebyla obsazena během výběrového řízení, jež se konalo v únoru/březnu 2019.

PŘEHLED NABÍZENÝCH MÍST MÍST KE STAŽENÍ NÍŽE.

Harmonogram:

9. – 24. 7. 2019 (do 15:00) přihlášky do mimořádného výběrového řízení

elektronické podání v InSIS, včetně všech příloh (tj. motivační dopis, CV a příp. kopie jzk. certifikátu)

29. 7. 2019 zveřejnění výsledků mimořádného výběrového řízení

Do mimořádného výběrového řízení se mohou hlásit pouze studenti, kteří jsou zapsaní do 1. – 3. semestru prezenčního navazujícího magisterského studia a kteří na VŠE absolvovali minimálně jeden semestr studia.

Přihlášku si nemohou podat ti studenti, kteří v únoru/březnu 2019 již úspěšně prošli výběrovým řízením (tj. byla jim přiřazena jedna z preferovaných škol v přihlášce).

Pro mimořádné výběrové řízení platí stejná kritéria jako v rámci standardního magisterského výběrového řízení s tím rozdílem, že se budou započítávat předměty absolvované v cizím jazyce a studijní průměr v InSIS ke dni 28. 6. 2019. Body je možné získat i za účast v Buddy programu během LS 2018/2019. V rámci mimořádného výběrové řízení nebude organizován písemný test jazykových znalostí. Úroveň jazyka bude třeba doložit jiným způsobem.

Těšíme se na Vaši účast!

*Sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad pro přehled o aktuálním dění.