Zveřejnění výsledků přihlašování na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v AR 2022/2023

Dnes, 9. 3. 2022, byly zveřejněny výsledky přihlašování na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v AR 2022/2023 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Výsledky jsou zveřejněny v InSIS (v aplikaci Výsledky výběrového řízení v sekci Portál studenta -> Moje studium -> Moje zahraniční studium).

Všem úspěšným uchazečům gratulujeme a zveme je na informační schůzky pro vyjíždějící studenty, které se budou konat v následujících termínech:

Kdy Schůzka Kde
pátek 11. 3. 2022, 11:00-12:30 informační schůzka pro studenty vyjíždějící do zámoří a Švýcarska NB D + online
pátek 18. 3. 2022, 11:00-12:30 informační schůzka pro studenty cizojazyčných programů na VŠE (v AJ) NB D + online
pátek 18. 3. 2022, 12:45-14:15 informační schůzka pro studenty vyjíždějící do Evropy (v rámci programu Erasmus+) NB D + online

Schůzky budou probíhat prezenčně v posluchárně NB D a budou zároveň živě vysílány v MS Teams (odkaz na živou událost je k dispozici výše). Záznam informačních schůzek bude následně dostupný na webu OZS.

Všechny potřebné informace, včetně dalšího postupu, naleznou studenti také na webových stránkách OZS v sekci Vyjíždím.

Pokud byste i po zhlédnutí informačních schůzek měli nějaké dotazy, můžete se spojit se svou koordinátorkou emailem, nebo se připojit do našich pravidelných online konzultačních hodin, které probíhají každou středu od 10:00 do 11:00 v MS Teams (tým VSE Study Abroad, kanál: COME AND ASK – VSE International Office; heslo pro připojení k týmu: x2ri7cn).

Uchazeči, kterým nebyla přiřazena žádná škola, mohou být zařazeni do tzv. seznamu náhradníků, kteří jsou následně oslovováni s dodatečnou nabídkou volných míst na studium v zahraničí. Bližší informace budou zaslány emailem.