Mimořádné kolo výběrového řízení na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2024

OZS VŠE vyhlašuje mimořádné kolo výběrového řízení na semestrální výměnné pobyty v LS 2023/2024 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Studenti si můžou vybírat z 65 míst na 39 partnerských školách v Evropě i zámoří a mohou si podat přihlášku nejen v angličtině, ale i francouzštině, němčině či španělštině. Nabízena jsou místa, která nebyla obsazena během hlavního kola výběrového řízení, jež se konalo v únoru/březnu 2023.

Podmínky výběrového řízení

Platí stejná kritéria a obecné podmínky jako v rámci hlavního kola výběrového řízení, s výjimkou podmínek uvedených níže.

Přihlášku na bakalářské výměnné pobyty mohou podat studenti, kteří jsou aktuálně (tj. v ZS 2023/2024) zapsáni do 4.–6. semestru bakalářského studia. Přihlášku na magisterské výměnné pobyty mohou podat studenti, kteří jsou zapsáni do 1.–4. semestru prezenčního navazujícího magisterského studia a kteří na VŠE absolvovali minimálně jeden semestr (v předchozím úspěšně ukončeném bakalářském nebo v současném navazujícím magisterském studiu na VŠE).

Přihlášku si NEMOHOU podat studenti, kteří jsou aktuálně vybraní na semestrální výměnný pobyt v AR 2023/2024 nebo kteří svůj výjezd v AR 2023/2024 zrušili.

V rámci mimořádného kola výběrového řízení nebude organizován písemný test jazykových znalostí. Úroveň jazyka bude třeba doložit jiným způsobem.

Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDEzáznam informační schůzky pro zájemce o studium v zahraničí ZDE.

PŘEHLED NABÍZENÝCH MÍST JE KE STAŽENÍ NÍŽE (zveřejněná nabídka může být doplňována a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 13. 9. 2023). Více informací o jednotlivých školách je na SharePointu. (Stejné logovací údaje jako do InSIS.)

Harmonogram výběrového řízení
13.–20. 9. 2023, 12:00 elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
22. 9. 2023 zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)

Těšíme se na Vaši účast!

*Sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad pro přehled o aktuálním dění.