Mimořádné přihlašování na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2021

Mimořádné přihlašování na semestrální výměnné pobyty v LS 2020/2021 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia proběhne v září 2020 (přesný harmonogram zde). Pro mimořádné přihlašování platí stejná kritériaobecné podmínky jako v rámci standardního přihlašování, s výjimkou podmínek uvedených níže.

Přehled nabízených míst je ke stažení níže, detaily k jednotlivým školám naleznete na SharePointu. (Zveřejněná nabídka může být doplňována a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 8. 9. 2020.)

Kdo se může přihlásit
Bakalářské 3. ročník
  • Přihlásit se mohou studenti, kteří budou v září 2020 zapsáni ve 4. nebo vyšším semestru bakalářského studia na VŠE.
Magisterské
  • Přihlásit se mohou studenti, kteří budou v září 2020 zapsáni do navazujícího magisterského studia na VŠE a zároveň budou mít již minimálně 1 ukončený semestr na VŠE (v předchozím bakalářském nebo v současném navazujícím magisterském studiu na VŠE).
Opakovaný výjezd do zahraničí v rámci stejného stupně studia na VŠE

S ohledem na nestandardnost výměnných pobytů v LS 2019/2020, které byly ovlivněny COVID-19, se VŠE rozhodla mimořádně umožnit studentům vybraným na semestrální výměnné pobyty v zahraničí na LS 2020 opakovaný výjezd ve stejném stupni studia.

• Opakovaně v rámci stejného stupně studia na VŠE se mohou přihlásit studenti, kteří byli vybráni na semestrální výměnný pobyt v zahraničí:
    • na LS 2019/2020,
      • V případě, že studenti svůj výměnný pobyt v LS 2020 absolvovali, ať už prezenčně či online, potřebují nejprve pro účast na mimořádném přihlašování na výměnné pobyty získat souhlas své fakulty.
    • na ZS 2020/2021, a to pouze v případě, že jim výjezd v ZS byl zrušen (nebo změněn na online formu) zahraniční školou a nebyla jim nabídnuta alternativa přesunu výjezdu na LS 2021.
      • Studenti potřebují nejprve pro účast na mimořádném přihlašování získat souhlas své fakulty.

Harmonogram přihlašování
8. – 14. 9. 2020 15:00 elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
16. 9. 2020 jazykový test pro studenty bez doložitelné jazykové znalosti na úrovni B2
18. 9. 2020 zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)

*Sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad pro přehled o aktuálním dění.