International and Study Abroad Fair

Oddělení zahraničních styků pravidelně pořádá International and Study Abroad Fair.

KDY ve středu 29. 11. 2023 od 10:00 do 15:00
KDE v Atriu Rajské budovy

Akce je určena všem zájemcům o studium v zahraničí. Získáte zde informace o jednotlivých možnostech studia i o partnerských školách VŠE, kde můžete svůj pobyt realizovat.

O své zkušenosti se studiem na partnerských školách VŠE se s Vámi podělí přímo zahraniční studenti, kteří na VŠE právě studují, nebo studenti VŠE, kteří semestr v zahraničí již absolvovali. K dispozici je také informační stánek OZS, kde budou Vaše dotazy týkající se studia v zahraničí zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení.

Návštěvu této akce vřele doporučujeme i studentům, kteří byli vybráni ke studiu v zahraničí v LS daného akademického roku a rádi by získali ještě další praktické informace ke svému pobytu!