Zveřejnění výsledků přihlašování na bakalářské semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2023

Dnes, 20. 7. 2022, byly zveřejněny výsledky přihlašování na bakalářské semestrální výměnné pobyty v LS 2022/2023 pro výjezdy ve 2. ročníku. Výsledky jsou zveřejněny v InSIS (v aplikaci Výsledky výběrového řízení v sekci Portál studenta -> Moje studium -> Moje zahraniční studium). Všem úspěšným uchazečům gratulujeme.

Všechny potřebné informace, včetně dalšího postupu, naleznou studenti na webových stránkách OZS v sekci Vyjíždím a jsou shrnuty i v následujících informačních schůzkách, které si studenti mohou pustit ze záznamu:

Pokud byste i po zhlédnutí informačních schůzek měli dotazy, můžete se spojit se svou koordinátorkou emailem, nebo se připojit do našich pravidelných online konzultačních hodin, které probíhají každou středu od 10:00 do 10:30 v MS Teams (tým VSE Study Abroad, kanál: COME AND ASK – VSE International Office; heslo pro připojení k týmu: x2ri7cn).