Zveřejnění výsledků přihlašování na bakalářské semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2022

Dnes, 23. 7. 2021, byly zveřejněny výsledky přihlašování na bakalářské semestrální výměnné pobyty v LS 2021/2022 pro výjezdy ve 2. ročníku. Výsledky jsou zveřejněny v InSIS (v aplikaci Výsledky výběrového řízení v sekci Portál studenta -> Moje studium -> Moje zahraniční studium). Všem úspěšným uchazečům gratulujeme.

Všechny potřebné informace, včetně dalšího postupu, naleznou studenti na webových stránkách OZS v sekci Vyjíždím a jsou shrnuty i v následujících online informačních schůzkách, které si studenti mohou pustit ze záznamu:

Pokud byste i po zhlédnutí informačních schůzek měli dotazy, můžete se spojit se svou koordinátorkou emailem, nebo se připojit do našich pravidelných online konzultačních hodin, které probíhají každou středu od 10:00 do 11:00 v MS Teams (tým Exchange 2021-22, kanál: COME AND ASK – VSE International Office; heslo pro připojení k týmu: x2ri7cn).

Uchazeči, kteří se neumístili ani na jednu ze svých preferencí, mohou být zařazeni do tzv. seznamu náhradníků, kteří jsou následně oslovováni s dodatečnou nabídkou volných míst na studium v zahraničí. Bližší informace budou zaslány emailem.