Zveřejnění výsledků mimořádného kola přihlašování na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2024

Dnes, 22. 9. 2023, byly zveřejněny výsledky mimořádného kola přihlašování na semestrální výměnné pobyty v LS 2024 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Výsledky jsou zveřejněny v InSIS (v aplikaci Výsledky výběrového řízení v sekci Portál studenta -> Moje studium -> Moje zahraniční studium). Přihlášku si v aktuálním kole podalo 56 studentů, na jednu ze škol ve své přihlášce se dostalo celkem 34 studentů. Všem úspěšným uchazečům gratulujeme.

Všechny potřebné informace, včetně dalšího postupu, naleznete na webových stránkách OZS v sekci Vyjíždím a jsou shrnuty i v následujících online informačních schůzkách, které si můžete pustit ze záznamu:

Pokud byste i po zhlédnutí informačních schůzek měli nějaké dotazy, můžete se spojit se svou koordinátorkou emailem, nebo se připojit do našich pravidelných online konzultačních hodin, které probíhají každou středu od 10:00 do 10:30 v MS Teams (tým VSE Study Abroad, kanál: COME AND ASK – VSE International Office; heslo pro připojení k týmu: x2ri7cn).