Vítězná fotografie Online výstavy studentských fotografií z Fotosoutěže 2019

V termínu 18.5. – 7.6. 2020 pořádalo Oddělení zahraničních styků Online výstavu studentských fotografií z Fotosoutěže 2019. Na výstavě byly představeny fotografie studentů VŠE ze studijních pobytů a pracovních stáží v zahraničí, které absolvovali v loňském akademickém roce.

Studenti VŠE mohli hlasovat pro nejlepší fotografii výstavy. Vítěznou fotografií se stala „The Horse od Jan Hocka. Gratulujeme!

SHRNUTÍ Fotosoutěže 2019:

Do soutěže se přihlásilo 87 studentů, jež poslalo celkem 253 fotografií. Do dalšího kola postoupilo 88 fotografií od 54 autorů. Tyto fotografie byly online výstavy v květnu 2020.

Kompletní výsledky Fotosoutěže 2019:

• 1. místo: Arman Avetisyan (FFÚ) – „Glow of 25 de Abril Bridge“ (Portugalsko, ISCTE – University Institute of Lisbon)
  • 2. místo: Robert Novák (FPH) – „El Pabellón de Barcelona“ (Španělsko, University of Barcelona)
  • 3. místo: Lukáš Veverka (FIS) – „Green Hypnosis“ (Finsko, University Consortium of Pori)
  • Zvláštní cena OZS: Václav Milichovský (FPH) – „Noční život v Si-anu“ (Čína, Shandong University of Finance and Economics)
  • Výherce studentského hlasování: Jan Hocek (FPH) – „The Horse“ (Argentina, Universidad Torcuato di Tella)

Fotografie zde.