Virtual Fair Europe od Study in Germany – 16.-17.10.2020

Deutscher Akademischer Austauschdienst (DAAD) upozorňuje na konání Virtual Fair Europe pořádaný Study in Germany, který bude probíhat 16.-17. října 2020.

Nabídka je určena zájemcům, kteří by chtěli vyrazit na studijní či výzkumný pobyt na německou vysokou školu / univerzitu a shání všeobecné nebo již zcela konkrétní informace o možnostech studia v Německu.

V rámci Virtual Fair se představí 15 německých univerzit (např. Technische Universität Dresden, Universität Passau a další). Přihlášení účastníci se mohou v live-chatu přímo ptát zástupců zúčastněných univerzit na vše, co je zajímá.

Kromě univerzit bude mít na veletrhu svůj virtuální stánek i DAAD, na kterém zájemcům poskytne informace mimo jiné ke svým stipendijním programům.

Registrace je možná přes registrační formulář na www.study-in-germany.de/virtualfair, účast na akci je zdarma, komunikační jazyk je angličtina.

Více informací naleznete na webové stránce DAAD Česká republika https://www.daad.cz/cs/studium-a-vyzkum-v-nemecku/virtual-fair-europe-2020/, facebookových stránkách https://www.facebook.com/DAADCeskaRepublika/ či na https://www.study-in-germany.de/eventprogram/vm/europa/#/.