Test AJ pro studenty bez doložitelné CEFR úrovně B2 – 7. 12. 2022 v 11:00

Plánujete v příštím akademickém roce zahraniční semestrální výměnný pobyt a nemáte ještě doložitelnou znalost AJ na úrovni B2? Využijte možnosti napsat si jazykový test již 7. 12. 2022 v 11:00. Test si bude možné napsat na Žižkově v SB 208, studenti Fakulty managementu budou mít možnost test absolvovat v Jindřichově Hradci v JH 540.

Další termíny jazykového testu AJ budou průběžně zveřejňovány v harmonogramech přihlašování. Testu se můžete zúčastnit i opakovaně – v případě, že v testu nezískáte potřebný minimální počet bodů (60 %), máte možnost si jej zopakovat v dalším vyhlášeném termínu.

Registrace na test probíhá prostřednictvím formuláře do 5. 12. 2022 do 12:00. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Pro bližší informace o výměnných pobytech navštivte náš web.