Stipendium společnosti GROUP BEL pro uchazeče o francouzsko-český studijní program MBA-MAE

Pro akademický rok 2021/2022 se společnost BEL Sýry Česko a.s. rozhodla podpořit stipendiem ve výši 20 000 Kč tři studenty posledního ročníku navazujícího magisterského studia, kteří se rozhodnou paralelně absolvovat poslední ročník VŠE se studiem programu MBA_MAE.

Francouzsko-český double degree program MBA-MAE je zajišťován Francouzsko-českým Institutem řízení (IFTG) při VŠE ve spolupráci s francouzskou partnerskou vysokou školou iaelyon, School of Management, Université Jean Moulin Lyon 3. Polovinu výuky zajišťují francouzští profesoři ve francouzštině, polovinu učitelé VŠE a odborníci z praxe. Výuka probíhá v prostorech VŠE v Praze. Díky podpoře francouzské vlády je program MBA relativně cenově dostupný, školné za tento mezinárodně uznávaný kurz je stanoveno na 60 000 Kč.

Absolvováním studia získávají posluchači diplom MBA Vysoké školy ekonomické v Praze a francouzský státní diplom Master 2 „Master Management et Administration des Entreprises“.

Do MBA_MAE programu se mohou zapsat i studenti, kteří nejpozději v září 2021 úspěšně ukončí druhý nebo vyšší semestr navazujícího magisterského studia.

Kritériem pro získání stipendia jsou studijní výsledky za celé vysokoškolské studium a dobrá znalost francouzského jazyka, jež bude prověřena u motivačního pohovoru, který se bude konat v pondělí 28. června 2021. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 20. 6. 2021.

Více informací o studijním programu MBA_MAE naleznete na webových stránkách IFTG: https://iftg.vse.cz/