Projekt Virtuální mobility – dotazník pro studenty

Milé studentky, milí studenti, hledáme pro vás další možnosti získání zahraniční zkušenosti, a tak jsme se zapojili do projektu Virtuální mobility.

Naším cílem je zjistit zájem vás studentů a studentek vysokých škol o virtuální mobilitu. Při virtuální mobilitě se studenti účastní výuky nebo stáže v zahraničí prostřednictvím digitálních platforem, bez vycestování na partnerskou instituci. Stáváte se součástí mezinárodní skupiny, spolupracujete se zahraničními vyučujícími a mezinárodními studenty, nebo v mezinárodním týmu přijímací organizace. Virtuální mobilita může být doplněna i krátkodobým pobytem v zahraničí, pak se jedná o mobilitu smíšenou (blended mobility).

Pokud byste chtěli vyjádřit svůj názor na virtuální a blended mobility, budeme moc rádi za vyplnění následujícího online dotazníku, a to do 30. června 2021.

Dotazník je anonymní, jeho vyplnění vám zabere asi pět minut. Vaše názory a preference nám pomohou případnou nabídku virtuálních mobilit lépe připravit a efektivněji organizovat.

Děkujeme za váš čas a vaše odpovědi!