Pracovní nabídka pro studenty: Social Media Asistent/ka

Oddělení zahraničních styků Vysoké školy ekonomické v Praze hledá pracovníka/pracovnici na pozici:

Social Media Asistent/ka OZS

Naše požadavky:
  • Student/ka bakalářského či magisterského stupně na VŠE v Praze,
  • Aktivní znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2,
  • Dobrá znalost ČJ,
  • Znalost práce na PC, základy práce s grafickými programy výhodou (Canva),
  • Orientace na sociálních sítích a v online prostředí (zkušenosti se správou sociálních sítí výhodou),
  • Kvalitní písemný projev, kreativita, spolehlivost,
  • Spolupráce minimálně na jeden rok, práce během celého kalendářního roku (tj. včetně letních měsíců),
  • Nástup možný ihned.

Náplň práce:
  • Správa sociálních sítí Oddělení zahraničních styků VŠE (Facebook, Instagram),
  • Vytváření obsahu na sociální sítě (tvorba příspěvků, vkládání obsahu, správa příspěvků),
  • Editace videí a fotografií,
  • Sledování trendů na sociálních sítích,
  • Propagace aktivit OZS.

Nabízíme:
  • Práci na dohodu o provedení práce,
  • Velmi příjemné pracovní prostředí,
  • Flexibilní pracovní dobu (počet hodin týdně dle časových možností a předchozí domluvy),
  • Práci z domova.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte, prosím, své životopisy spolu s odkazy na vlastní Instagram a Facebook (příp. jiné účty soc. médií, které spravujete) na e-mailovou adresu ozs@vse.cz do 21. března 2021. Spolu s životopisem zašlete, prosím, alespoň jedno z následujících:

• Návrh na propagaci přihlašování na výměnné pobyty (post na FB či IG).
  • Návrh pravidelných tematických příspěvků propagujících zahraniční výměnné pobyty během celého roku (návrh postu na FB, IG nebo slidů do stories).

Těšíme se na spolupráci!