Pracovní nabídka: koordinátor/-ka zahraničních mobilit studentů na OZS – prodlouženo do 11. 11.

Vysoká škola ekonomická v Praze, Oddělení zahraničních styků přijme pracovníka/pracovnici na pozici koordinátor/-ka zahraničních studentských mobilit.

Hlavní náplň práce:

• Administrativní zajištění svěřené agendy
  • Komunikace se zahraničními partnerskými školami
  • Komunikace se studenty VŠE i zahraničními studenty
  • Organizace výběrového řízení
  • Zajišťování a kontrola průběhu mobilit, práce s databázemi
  • Konzultační činnost k nabídce stipendií
  • Příprava podkladů k uzavírání nových smluv

Požadavky:

• VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyk výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost týmové práce, aktivní přístup, operativní rozhodování
  • dobrá znalost MS Office

Nabízíme:

• zajímavou práci v přátelském kolektivu a v mezinárodním prostředí se stabilním zázemím
  • možnost zahraničních pracovních cest, interní vzdělávání zaměstnanců v jazykových a dalších odborných kurzech
  • 6 týdnů dovolené, školní rekreační zařízení, tábory a prázdninové akce pro děti zaměstnanců, sportovní kurzy pro zaměstnance atd.
  • příspěvek na stravování, zvýhodněný tarif pro mobilní telefony vč. dat, příspěvek na důchodové připojištění, možnost využití firemní školky

Nástup dle dohody.

První pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou do 31.12.2023 s možností dalšího prodloužení dle vzájemné dohody.

Kontakt: Ing. Veronika Pacltová, tel.: +420 224 098 854.

Profesní životopis doplněný stručným motivačním dopisem v ČJ a AJ, prosím, zasílejte e-mailem na adresu veronika.pacltova@vse.cz, a to do 11. 11. 2022.