Mimořádné přihlašování na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2022

OZS VŠE vyhlašuje mimořádné přihlašování na semestrální výměnné pobyty v LS 2021/2022 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Studenti si můžou vybírat z více než 80 míst na partnerských školách v Evropě i zámoří a mohou si podat přihlášku nejen v angličtině, ale i němčině, francouzštině či španělštině. V rámci mimořádného přihlašování jsou nabízena místa, která nebyla obsazena během přihlašování, jež se konalo v únoru/březnu 2021.

 

Podmínky přihlašování

Pro mimořádné přihlašování platí stejná kritéria a obecné podmínky jako v rámci standardního přihlašování, s výjimkou podmínek uvedených níže.

Přihlášku na bakalářské výměnné pobyty mohou podat studenti, kteří jsou zapsáni do 4. a vyššího semestru bakalářského studia. Přihlášku na magisterské výměnné pobyty mohou podat studenti, kteří jsou zapsáni do prezenčního navazujícího magisterského studia a kteří na VŠE absolvovali minimálně jeden semestr (v předchozím úspěšně ukončeném bakalářském nebo v současném navazujícím magisterském studiu na VŠE).

Přihlášku si NEMOHOU podat studenti, kterým během minulých kol výběrového řízení již na LS 2022 byla přiřazena jedna z preferovaných škol v přihlášce, nebo svůj výjezd na LS 2022 později přesunuli.

V rámci mimořádného přihlašování nebude organizován písemný test jazykových znalostí. Úroveň jazyka bude třeba doložit jiným způsobem.

Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDEzáznam informační schůzky pro zájemce o studium v zahraničí ZDE.

PŘEHLED NABÍZENÝCH MÍST JE KE STAŽENÍ NÍŽE. Více informací o jednotlivých školách je na SharePointu. (Stejné logovací údaje jako do InSIS.)

 

Harmonogram přihlašování
17. 9. 2021 (12:00) – 22. 9. 2021 (15:00) elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
24. 9. 2021 zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)

Těšíme se na Vaši účast!

*Sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad pro přehled o aktuálním dění.