Lotyšsko: International Academic Week_EKA University of Applied Sciences

EKA University of Applied Sciences opět organizuje International Academic Week v rámci kterého lze realizovat výukovou mobilitu Erasmus+ (s povinností odučit min. 8 hodin). Případní zájemci, nechť vyplní registrační formulář, který je uveden v textu níže. V případě přijetí je potřeba si ověřit možnost financování z programu Erasmus+ na OZS (radka.vavakova [at] vse.cz).

Ve stejném termínu jako IAW se uskuteční International Scientific Conference “Emerging Trends in Economics, Culture and Humanities (etECH2024).  Náklady spojené s konferencí, na rozdíl od výukové mobility, není možné hradit z prostředků Erasmus+.

 

Doplňující informace k avizovaným akcím:

International Academic Week (IAW2024) is organized on April 22-26, 2024 in Riga! Link for registration: https://forms.gle/FvDkZXQ6uXG6au6E7.

Deadline for applying: Wednesday, 10 April, 2024

International Scientific Conference “Emerging Trends in Economics, Culture and Humanities (etECH2024)” https://www.augstskola.lv/?parent=206&lng=eng . Details are in the attached invitation. Registration is through the system https://etech.eka.edu.lv/.

Lotyšsko: International Academic Week_EKA University of Applied Sciences