Fotosoutěž 2022: Vítězná fotografie výstavy dle studentského hlasování

V termínu od 31. 10. do 20. 11. 2022 pořádalo Oddělení zahraničních styků výstavu studentských fotografií v rámci Fotosoutěže 2022. Na výstavě byly představeny fotografie studentů VŠE ze studijních pobytů a pracovních stáží v zahraničí, které absolvovali v AR 2021/22.

Studenti VŠE mohli hlasovat pro nejlepší fotografii výstavy. Vítěznou fotografií se stala „Reflection“ od Michaely Hartwich. Gratulujeme!

SHRNUTÍ Fotosoutěže 2022:

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 125 studentů, kteří do soutěže zaslali 353 fotografií ze svého výměnného pobytu nebo stáže v loňském akademickém roce. Do druhého kola postoupilo 85 fotografií od 62 autorů, které byly součástí listopadové výstavy.

Kompletní výsledky Fotosoutěže 2022:

• 1. místo: Gabriela Hampelová (FPH) – „Change of perspective“ (Rakousko)
  • 2. místo: Barbora Kučerová (FMV) – „Better than TV“ (Norsko)
  • 3. místo: Magdaléna Petrášová (FIS) – „What’s at the end?“ (Nizozemí)
  • Cena OZS: Martin Hvězda (FFÚ) – „Reflection“ (USA)
  • Výherce studentského hlasování: Michaela Hartwich (FMV) – „Reflection“ (Norsko)

Vítězné fotografie dle hlasování odborné poroty si můžete prohlédnout ZDE.