Fotosoutěž 2023: Vítězná fotografie výstavy dle hlasování diváků

V termínu od 28. 11. do 17.12. 2023 pořádalo Oddělení zahraničních styků výstavu studentských fotografií v rámci Fotosoutěže 2023. Na výstavě byly představeny fotografie studentů VŠE ze studijních pobytů a pracovních stáží v zahraničí, které absolvovali v AR 2022/23.

Studenti a zaměstnanci VŠE mohli hlasovat pro nejlepší fotografii výstavy. Vítěznou fotografií se stala fotografie „The beauty of curves“ studentky FPH Barbory Mílkové (USA, San Francisco State University, LS 2023). Gratulujeme!

Letošního ročníku Fotosoutěže pořádané OZS se zúčastnilo celkem 104 studentů, kteří do soutěže zaslali 287 fotografií ze svého výměnného pobytu nebo stáže v loňském akademickém roce. Do druhého kola postoupilo 62 fotografií od 51 autorů, které byly součástí listopadové výstavy.

Vítězné fotografie dle hlasování odborné poroty, včetně hodnocení si můžete prohlédnout ZDE.