AKTION ČR-Rakousko: termíny pro podání žádosti o stipendium, webinář pro zájemce

Termín podání žádosti o stipendium je 31. 10. 2022 pro pobyty v letním semestru 2023.

O stipendium na přípravu závěrečné práce se mohou ucházet studenti magisterských a doktorských programů pro pobyty v délce 1-5 měsíců. Měsíční výše stipendia činí 1.150 €.

O výzkumná stipendia se mohou ucházet akademičtí pracovníci veřejných vysokých škol v ČR pro pobyty v délce 1 až 3 měsíce. Měsíční výše stipendia činí 1.250 €.

Žádost o stipendium se podává elektronicky přes portál scholarships.at.

AKTION ČR-Rakousko: Webinář pro zájemce o stipendium

Pokud plánujete v letním semestru 2023 vyjet na stipendijní pobyt do Rakouska, přihlaste se na webinář programu AKTION ČR – Rakousko, který se uskuteční on-line 5. října od 15:00 do 16:00 hod.

Termín pro podání žádosti o stipendium je 31. října 2022.

Dozvíte se, jak podat žádost o stipendium a jaké jsou podmínky udělení stipendia.

Můžete se také těšit na příklad dobré praxe!

Webinář je určen pro studenty magisterských a doktorských studijních programů, akademické pracovníky veřejných vysokých škol a pracovníky zahraničních oddělení.

Registrační formulář prosím vyplňte nejpozději do 3. října.