Oslavy Erasmus Days 2024 na VŠE

Vysoká škola ekonomická se letos opět připojí k celoevropským oslavám programu Erasmus+. Od úterý 15. října do čtvrtka 17. října 2024 bude v předsálí Likešovy auly připravena výstava fotografií a medailonků účastníků, kteří se v uplynulých letech programu zúčastnili.

Letošní ročník výstavy s podtitulem „Ready, steady, go abroad!“ se zaměřuje na studijní a sportovní možnosti, které nabízejí naše partnerské univerzity. Jak skloubit studium a sport při pobytu v zahraničí? Jaké sportovní zázemí školy nabízejí? Nebo jak si užít pobyt v zahraničí jako sportovní fanoušek?

Spolu s výstavou zde bude pro zájemce i informační stánek Oddělení zahraničních styků (v časech 10:30-11:00, 12:00-13:00, 14:00-14:30), na kterém Vám rádi poskytneme informace o možnostech studia, stáží či zaměstnaneckých mobilit v zahraničí. Na infostánku bude také možnost si zasoutěžit o drobné věcné ceny.

Přijďte se nechat inspirovat a informovat se o příležitostech, které program Erasmus+ skýtá.

Oslavy Erasmus Days 2024 na VŠE