Nová aplikace pro výběr škol je tu!

Studium v zahraničí je pro studenty obrovská příležitost, jak obohatit své znalosti a získat spoustu nových zkušeností, přátel a kontaktů po celém světě. Nejprve je však třeba vybrat cílovou destinaci, což v tak široké nabídce není vůbec jednoduché. Proto pro vás spouštíme nový způsob, jak si svou univerzitu vybrat rychle, jednoduše a především na jednom místě. Kdo nechce výběr podcenit, nalezne zde dokonce i informace ohledně finanční náročnosti, bezpečnosti a zdravotní péče.

Aplikace byla vytvořena studenty VŠE v rámci předmětu Datový projekt. Studentům tímto děkujeme a doufáme, že vám aplikace celý proces výběru škol pro semestrální výměnné pobyty usnadní. Odkaz na aplikaci najdete zde. Budeme také rádi za zpětnou vazbu prostřednictvím tohoto formuláře, abychom pro vás aplikaci mohli nadále vylepšovat.

Nová aplikace pro výběr škol je tu!