The University of Sydney – stipendia pro mladé výzkumníky pro rok 2017 – AKTUALIZACE

Australská The University of Sydney (www.usyd.edu.au) vypisuje stipendia pro studenty českých vysokých škol pro rok 2017, zaměřená na postgraduální (PhD) programy se zaměřením na Komplexní Systémy. Jedná se o HDR stipendia (High Degree of Scholarship).

Potenciální kandidáti musí splnit výběrová kritéria, jejichž předpokladem jsou obsáhlé znalosti a zkušenosti v aplikované matematice, fyzice a počítačových vědách. Výhodou jsou znalosti z oblasti informačních teorií a statistické mechaniky. Úspěšný uchazeč by měl mít zkušenosti ze samostatného vedení výzkumné práce.

Více informací o modelovém uspořádání a zaměření stipendií lze nalézt na:

http://agile2.ucc.usyd.edu.au/ro/opportunities/scholarships/1535

http://agile2.ucc.usyd.edu.au/ro/opportunities/scholarships/1708.

Kvalifikovaným zájemcům je nabízena zdarma účast na online videosemináři, který povede vedoucí stipendijního projektu. Cílem semináře je předání podrobných informací o struktuře stipendia, nutné kvalifikaci potenciálního kandidáta/kandidátky a očekáváních ze strany The University of Sydney. Účastníci semináře se rovněž dovědí o procesu, jak o stipendium žádat přímo na univerzitě.

Online videoseminář se bude konat ve čtvrtek 27. října 2016 v 9.00 hodin na Australském konzulátě v Praze, Klimentská 10, 110 00 Praha 1. Předpokládaná doba trvání semináře nepřesáhne 2 hodiny. Kapacita semináře je omezená a budou se jej moci zúčastnit pouze registrovaní zájemci.

Registraci lze provést na emailové adrese prague@austrade.gov.au, nejpozději do 18. října 2016.

S případnými dotazy se obracejte na: prague@austrade.gov.au

 

AKTUALIZACE (18.10.2016):

Nově zahraniční univerzita požaduje, aby se zájemci o stipendium registrovali na webinář přímo na univerzitním linku. To - mimo jiné - dává výhodu, že se k webináři bude možné připojit odkudkoli. Nicméně, studenti mohou přijít i na Australský konzulát. Aktualizovanou informaci naleznete v PŘÍLOZE.

 


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague