Studium MBA & „Graduate Assistant position“ na Bradley University, USA pro 2 studenty VŠE

POZOR blíží se uzávěrka přihlášek: úterý 7.11.2017 do 11:00!

V roce 2018 (od srpna) přijme Bradley University, Peoria, USA 2 studenty VŠE ke studiu prestižního dvouletého MBA programu.

Tento program je určen studentům, kteří v akademickém roce 2017/2018 úspěšně ukončí své prezenční navazující magisterské studium na VŠE v Praze. Uchazeči vybraní ke studiu MBA, kteří splní požadavky Bradley University k přijetí, obdrží tzv. Assistantship (Graduate Assistant position = student pracuje 20 hodin týdně pro obvykle 1-3 členy profesorského sboru).

Zájemce o účast ve výběrovém řízení vyplní elektronickou přihlášku v InSIS. On-line přihlášky budou otevřeny od středy 25.10.2017.

Termín pro odevzdání kompletních přihlášek na oddělení zahraničních styků (OZS) RB 554: úterý 7.11.2017 do 11:00. (Dokumenty lze zaslat i poštou, ale nejpozději v den uzávěrky musí být doručeny na OZS.)

Požadované přílohy přihlášky:

Podané přihlášky budou komplexně posouzeny: studijní výsledky, znalost AJ, motivace a CV.

Kandidáti s nejlepším profilem budou pozváni do druhého kola výběrového řízení, které probíhá formou interview v anglickém jazyce.

Vybraní studenti jsou následně nominováni ke studiu MBA na Bradley University.

Mezi hlavní požadavky pro úspěšné přijetí nominovaného uchazeče do programu MBA stanovenými Bradley University patří dobré studijní výsledky a složení následujících testů s níže uvedeným minimálním bodovým hodnocením:

  1. TOEFL min. 79 u iBT testu nebo IELTS min. 6,5
  2. GMAT (dosažené skóre musí být vyšší než 500 bodů). Test GMAT skládají až nominovaní studenti tzn. pro výběrové řízení na VŠE není vyžadován, ale výhodou.

Podrobné informace o MBA programu a průběhu výběrového řízení naleznete na webové stránce ozs ZDE.

Kontaktní osoba: Ing. Radka Vaváková, oddělení zahraničních styků, č. dv. RB 554, tel. 224 098 554, radka.vavakova@vse.cz


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague