Studium MBA & „Graduate Assistant position“ na Bradley University, USA pro 3 studenty VŠE

V roce 2017 přijme Bradley University, Peoria, USA 3 studenty VŠE ke studiu prestižního dvouletého MBA programu.

Tento program je určen studentům, kteří v akademickém roce 2016/2017 úspěšně ukončí své prezenční navazující magisterské studium na VŠE v Praze. Uchazeči vybraní ke studiu MBA, kteří splní požadavky Bradley University k přijetí, obdrží tzv. Assistantship (Graduate Assistant position = student pracuje 20 hodin týdně pro obvykle 1-3 členy profesorského sboru).

Zájemce o účast ve výběrovém řízení vyplní elektronickou přihlášku v InSIS. On-line přihlášky budou otevřeny od pondělí 24.10.2016.

Termín pro odevzdání kompletních přihlášek na oddělení zahraničních styků (OZS) RB 554: úterý 8.11.2016 v 11:00. (Dokumenty lze zaslat i poštou, ale nejpozději v den uzávěrky musí být doručeny na OZS.)

Požadované přílohy přihlášky:

Podané přihlášky budou komplexně posouzeny: znalost AJ, studijní výsledky, motivace a CV.

Mezi hlavní požadavky pro úspěšné přijetí nominovaného uchazeče do programu MBA stanovenými Bradley University patří dobré studijní výsledky a složení následujících testů s níže uvedeným minimálním bodovým hodnocením:

  1. TOEFL (min. 79 u iBT testu) nebo IELTS (min. 6,5)
  2. GMAT (dosažené skóre musí být vyšší než 500 bodů). Test GMAT skládají až nominovaní studenti tzn. pro výběrové řízení na VŠE není vyžadován, ale výhodou.

Podrobné informace o MBA programu a průběhu výběrového řízení naleznete na webové stránce ozs ZDE.

Kontaktní osoba: Ing. Radka Vaváková, oddělení zahraničních styků, č. dv. RB 554, tel. 224 098 554, radka.vavakova@vse.cz


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague