Termíny

16.4.2018 - 30.6.2018 - Staň se buddíkem ZS 2018/19

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Administrativa během pobytu v zahraničí

Související stránky

Změny v Learning agreementu

  • Evropa: požádejte o schválení svého proděkana prostřednictvím e-mailu, přímo v těle emailu vypište změny předmětů včetně počtu kreditů. Email se souhlasem proděkana poté slučte do jednoho .pdf souboru spolu s vyplněnou druhou částí Learning Agreementu during the mobility, podepsanou zahraniční školou a Vámi, a nahrajte jako přílohu do checklistu v InSIS;
  • Zámoří, Rusko a Švýcarsko: nejprve požádejte o jejich schválení svého proděkana, a to prostřednictvím e-mailu, přímo v těle emailu vypište změny předmětů včetně počtu kreditů. Změny následně uveďte do druhé strany LA a obě strany nechte podepsat na partnerské škole. Po návratu požádejte patřičného proděkana Vaší fakulty o podpis na druhou stranu LA a kopii či sken kompletního LA dodejte své koordinátorce.

Potvrzení Confirmation of study period (Před odjezdem ze zahraniční školy)*

  • potvrzení o skutečné délce pobytu si nechte potvrdit nejdříve týden před koncem pobytu (příliš staré potvrzení není bráno jako platné). Data počátku a ukončení pobytu potvrzená zahraniční školou by měla odpovídat účastnické smlouvě. Dokument je třeba nahrát do checklistu v InSIS a následně jeho originál odevzdat Vaší koordinátorce na OZS.

* Neplatí pro studenty vyjíždějící do Švýcarska, zámoří a Ruska