International & Study Abroad Fair

I v akademickém roce 2017/2018 se můžete těšit na tradiční International & Study Abroad Fair, který je určen především všem zájemcům o studium v zahraniční ale i studentům, kteří již ke studiu v zahraničí byli vybráni a rádi by získali praktické informace ke svému pobytu. Již třetí ročník se uskuteční ve středu 29. 11. 2017 v atriu Rajské budovy, kde budou opět připraveny informační stánky jednotlivých partnerských univerzit a na nich přítomni jak zahraniční studenti, tak i studenti VŠE, kteří na dané škole studovali. Studenti budou všem zájemcům o studium v zahraničí či studentům vyjíždějícím do zahraničí v LS 2018 poskytovat cenné rady, tipy a informace o specifikách jednotlivých škol či zemí.

V atriu Rajské budovy bude k dispozici také informační stánek OZS, kde budou případné dotazy zodpovídat pracovníci zahraničního oddělení. Na informačním stánku OZS najdou zájemci o studium v zahraničí různé informační materiály.

Mimo jiné bude k dispozici informační stánek cizojazyčných programů na VŠE, kde je součástí studijního plánu ve většině případů i semestrální výjezd do zahraničí. I na tomto stánku se můžete potkat přímo se studenty těchto programů, kteří Vám zprostředkují své zkušenosti.

I&SA Fair 2017 na Facebooku.

Fotografie z minulých ročníků: 2014; 2015; 2016;

V atriu Rajské budovy si budete moci v době od 20. 11. 2017 do 1. 12. 2017 opět prohlédnout nejúspěšnější studentské fotografie z letošního ročníku Fotosoutěže, kterou pořádá OZS. Z vystavených fotografií ze zahraničních studijních pobytů či pracovních stáží, které uskutečnili studenti VŠE v loňském ak. roce, pak budete moci vybrat tu nejlepší.


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague