1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

Nabídka od Humboldt-Universität zu Berlin – Master of Arts – Britská studia

Vážení absolventi vysokých škol,

Akademická informační agentura Domu zahraniční spolupráce nám poslala nabídku na bezplatná studia na Humboldt-Universität zu Berlin, Německo - Master of Arts (M.A.) – Britská studia (British Studies). Více informací naleznete v letáku a níže.

Vážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás požádat o pomoc se šířením informace, kterou Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy obdrželo od Humboldt-Universität zu Berlin (Spolková republika Německo) ve věci nabídky bezplatného studia.

Master of Arts (M.A.) – Britská studia (British Studies) – VÝZVA K PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ

Studium je určeno pro absolventy/absolventky vysokých škol všech oborů s velmi dobrými znalostmi anglického jazyka. Studium začíná zimním semestrem 2018 (od října 2018) a zahrnuje semináře z oblasti britského práva, hospodářství, politiky, dějin, literatury a kultury. Interdisciplinární studium zahrnuje tříměsíční povinnou praxi ve Velké Británii, sepsání závěrečné práce, projektové semináře a rozmanité činnosti ve spolupráci s mezinárodními docenty/docentkami a studujícími. Všechny semináře jsou v anglickém jazyce. Studium je bezplatné.

Termín pro podání žádosti: 30. 4. 2018

Formulář pro zájemce a další informace ke studiu na webové stránce: https://www.gbz.hu-berlin.de/ma-british-studies

Případní zájemci se mohou obrátit přímo na kontaktní osobu:

Catherine Smith, Großbritannien-Zentrum

Tel.: (030) 2093 99040