Erasmus za časů korony (LS 2021)

Semestrální výměnné pobyty pokračují i v akademickém roce 2020/2021. Výměnné pobyty v letním semestru již začaly a většina studentů je už v zahraničí na prestižních partnerských univerzitách.

Po celém světě jsou platná různá preventivní opatření a na mnohých partnerských univerzitách probíhá výuka alespoň částečně online. Řada studentů musela zahájit svůj výjezd povinnou karanténou. To však neznamená, že výměnný pobyt není přínosný nebo že si ho studenti nemohou užít. Právě naopak! Jsme rádi, že ze zahraničí dostáváme převážně dobré zprávy a doufáme, že to tak i zůstane. Jak komentují svůj výměnný pobyt v době pandemie sami studenti se můžete podívat na jednotlivých stránkách rozdělených podle regionů v postranní navigaci této stránky.

Příspěvky, postřehy a fotky od našich studentů na výměnném pobytu pravidelně zařazujeme také na náš Instagram vse_studyabroad a Facebook VSE Study Abroadtak nás nezapomeňte sledovat!

Chcete se s námi také podělit o vaše zážitky a zkušenosti z výjezdu? Napište nám na ozs@vse.cz, na náš FB nebo IG a příspěvky nám zašlete, rádi je budeme sdílet s ostatními studenty!

A pokud vás zajímá, jak Covid-19 ovlivnil výměnné pobyty v minulých semestrech, podívejte se na příspěvky studentů z LS 2020 a ZS 2020.