1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

1.7.2017 - 30.9.2017 - Soutěž Erasmus Label 2017

WU Wien: výukový pobyt pro učitele v ZS 2017 – program CEEPUS

V rámci programu CEEPUS, v jehož síti je naše škola zapojena, nabízí Wirtschaftsuniversiät Wien pedagogům VŠE možnost výukového pobytu v ZS 2017 po dobu jednoho týdne až jednoho měsíce (v termínu listopad či prosinec 2017).

Podrobné informace včetně seznamu požadovaných dokumentů naleznete ZDE!

Přihlášky zasílejte, prosím, v elektronické podobě přímo koordinátorce programu CEEPUS na zahraniční partnerské univerzitě paní Marlene Wahlmüller: Marlene.Wahlmueller@wu.ac.at v kopii koordinátorce programu CEEPUS na VŠE Radce Vavákové (radka.vavakova@vse.cz) do 5. června 2017.

Výše stipendia: vyučující v Rakousku obdrží přibližně 1040 EUR (pro úhradu stravného, ubytování a MHD v místě pobytu) s povinností odučit celý kurz. Zpáteční jízdenka je hrazena z programu CEEPUS v ČR (prostřednictvím vyúčtování cestovního příkazu na VŠE).

Ubytování: zajišťuje OeAD – rakouská agentura pro mezinárodní mobility ve vzdělávání, vědě a výzkumu (https://oead.at/).

Partnerská škola nabízí 1 místo.

Podrobné informace o programu CEEPUS naleznete na stránkách: