1.11.2017 - 25.12.2017 - Registrace do Buddy Programu na LS17/18

WU Wien: 1 místo pro pedagoga VŠE v ZS 2016

V rámci programu CEEPUS, v jehož síti Amadeus je VŠE zapojena, se v akademickém roce 2016/2017 nabízí pedagogickým pracovníkům (s Ph.D.) partnerských institucí možnost hostovat 2 – 4 týdny na Wirtschaftsuniversiät Wien v zimním semestru 2016, přičemž je požadována výuka v anglickém jazyce, která bude určena přijíždějícím zahraničním studentům v bakalářském stupni studia.

Očekává se, že vyučující odučí 30 výukových hodin (1 výuková hodina = 45 minut).

Podrobné informace včetně seznamu požadovaných dokumentů naleznete ZDE!

WU Wien nabízí 1 místo pro pedagoga z VŠE.

Přihlášky zasílejte v elektronické podobě přímo koordinátorce programu CEEPUS na partnerské univerzitě paní Marlene Wahlmüller (Marlene.Wahlmueller@wu.ac.at) v kopii koordinátorce programu CEEPUS na VŠE Radce Vavákové (radka.vavakova@vse.cz) nejpozději do 6. června 2016.

Výše CEEPUS stipendia: vyučující obdrží přibližně 1040 EUR s povinností odučit celý kurz.

Ubytování: zajišťuje OeAD – rakouská agentura pro mezinárodní mobility ve vzdělávání, vědě a výzkumu (www.oead.at).

Podrobné informace o programu CEEPUS naleznete na stránkách:

www.dzs.cz/cz/ceepus/akademicti-pracovnici

www.ceepus.info