Studium MBA na BRADLEY UNIVERSITY, USA

V roce 2014 přijme Bradley University, Peoria, USA 3 studenty VŠE ke studiu prestižního dvouletého MBA programu.

Tento program je určen studentům, kteří v akademickém roce 2013/2014 ukončí své řádné magisterské studium na VŠE v Praze. Vybraní studenti, kteří splňují požadavky Bradley University obdrží tzv. assistantship (student pracuje 20 hodin týdně pro obvykle 1-3 členy profesorského sboru). Další možností pro nominované studenty je získání tzv. Caterpillar Masters Fellowship.

Zájemce o studium vyplní elektronickou přihlášku v ISISu. On-line přihlášky budou otevřeny od čtvrtka 10. 10. 2013 do uzávěrky přihlášek, která je ve středu 23. 10. 2013 v 11:00 hodin.

Kritéria výběru v rámci VŠE:

• dobré studijní výsledky
  • výborná znalost angličtiny *)
  • CV (v českém i anglickém jazyce)
  • motivační dopis (v českém i anglickém jazyce)
  • ve druhém kole též interview (po komplexním vyhodnocení přihlášek budou nejlepší uchazeči pozvání do druhého kola výběrového řízení)

*) Pozn.: Student k přihlášce doloží výsledky testu TOEFL, IELTS nebo alespoň potvrzení o registraci na jeden z testů, který složí nejpozději do poloviny listopadu 2013. V tomto případě je však nutné předložit jiný doklad o znalosti AJ (např. FCE, CAE, státní jazyková zkouška apod.). Jazykové zkoušky absolvované na VŠE není třeba dokládat.

Podmínkou Bradley University pro přijetí nominovaného uchazeče na studium MBA je úspěšné složení testů TOEFL (min. 213/80 u iBT testu) nebo IELTS (min. 6,5) a GMAT (dosažené bodové skóre by mělo být cca 600). Test GMAT skládají až nominovaní studenti (kompletní výsledky testu GMAT je nutno doložit do začátku měsíce ledna 2014).

Více informací na:      http://ozs.vse.cz/postgradualni-studium/mba-na-bradley-university/

Kontaktní osoba:        Ing. Radka Vaváková, OZS, č. dv. 554 RB, tel. 224 098 554, radka.vavakova@vse.cz