1.11.2017 - 25.12.2017 - Registrace do Buddy Programu na LS17/18

Vencovského aula - studenti, jejichž příjmení začíná písmeny Pet - Žít
Hodina konání 14:30
Datum konání čtvrtek 17. března 2016
Jazyková varianta němčina, francouzština, španělština
Místnost RB 101 - všichni studenti
Hodina konání 16:00

Seznam studentů s určením jednotlivých sedadel bude zveřejněn před testem u jednotlivých místností. Prosíme tímto všechny uchazeče, aby se do jednotlivých místností dostavili s adekvátním časovým předstihem.

Obecné informace

Jazykový test píší všichni uchazeči, jejichž přihláška byla přijata do výběrového řízení.

Celkem je potřeba vyhradit si na test cca 60 minut času (zahrnuje čistý čas psaní testu i související organizační záležitosti).

Studenti, kteří uvedli v přihlášce školy v rámci dvou různých studijních jazyků, mají povinnost se zúčastnit 2 jazykových testů.

Náhradní termín se nevypisuje.

Organizační pokyny

Žádáme všechny uchazeče/účastníky psaní testu, aby dodrželi následující organizační pokyny:

• S sebou si přineste školní ID kartu nebo jiný průkaz totožnosti.
  • Nezapomeňte také psací potřeby vhodné k vyplňování záznamového archu, v němž se správné odpovědi vyznačují zabarvením příslušného pole (tenký fix nebo propiska).
  • Kabáty, bundy a zavazadla odložte v šatně nebo uložte v šatní skříňce.
  • Před vstupem do místnosti vypněte svůj mobilní telefon.

Předem Vám děkujeme za respektování pokynů, jímž přispějete k hladkému průběhu akce.