Semestrální výměnné pobyty 2017/2018 – JAZYKOVÝ TEST – ROZPIS MÍSTNOSTÍ

Hodina konání 16:15

Rozpis místností - OSTATNÍ JAZYKY

Datum konání čtvrtek 9. března 2017
Jazyková varianta němčina, francouzština, španělština, ruština
Místnost RB 101 - všichni studenti (bc. + mgr.)
Hodina konání 17:30

*studenti, kteří se hlásí v rámci bakalářského výběrového řízení
**studenti, kteří se hlásí v rámci magisterského výběrového řízení, a nedoložili jazykovou znalost jiným způsobem.

Seznam studentů s určením jednotlivých sedadel bude zveřejněn před testem u jednotlivých místností. Prosíme tímto všechny uchazeče, aby se do jednotlivých místností dostavili s adekvátním časovým předstihem.

Obecné informace

Jazykový test píší všichni uchazeči v rámci bakalářského výběrového řízení a zároveň studenti v rámci magisterského řízení, kteří jím dokládají svou jazykovou znalost.

Celkem je potřeba vyhradit si na test cca 60 minut času (zahrnuje čistý čas psaní testu i související organizační záležitosti).

Studenti, kteří uvedli v přihlášce školy v rámci dvou různých studijních jazyků, mají povinnost se zúčastnit 2 jazykových testů.

Náhradní termín se nevypisuje.

Organizační pokyny

Žádáme všechny uchazeče/účastníky psaní testu, aby dodrželi následující organizační pokyny:

• S sebou si přineste školní ID kartu nebo jiný průkaz totožnosti.
  • Nezapomeňte také psací potřeby vhodné k vyplňování záznamového archu, v němž se správné odpovědi vyznačují zabarvením příslušného pole (tenký fix nebo propiska).
  • Kabáty, bundy a zavazadla odložte v šatně nebo uložte v šatní skříňce.
  • Před vstupem do místnosti vypněte svůj mobilní telefon.

Předem Vám děkujeme za respektování pokynů, jímž přispějete k hladkému průběhu akce.