1.11.2017 - 25.12.2017 - Registrace do Buddy Programu na LS17/18

RUSKO – 3 stipendijní místa pro studenty VŠE na LS 2015

Rozpis kvót pro VŠE na rok 2014/2015:

Pro příští akademický rok MŠMT přidělilo VŠE 3 stipendijní místa pro studenty bakalářských a magisterských programů v délce 5 měsíců  do Ruska. Oddělení zahraničních styků proto vyhlašuje výběrové řízení na tři semestrální pobytyRuské federaci v letním semestru 2015. Studijní pobyt je realizován s finanční podporou MŠMT a VŠE.

Hlásit se mohou pouze ti studenti, kteří do zahraničí v rámci nabídky VŠE vyjedou poprvé! Vzhledem k tomu, že se jedná o mezivládní dohodu mohou se přihlásit pouze studenti se státním občanstvím České republiky! Studenti bakalářského studia se mohou hlásit ve svém 3. či 4. semestru studia.

Zájemce vyplní elektronickou přihlášku prostřednictvím aplikace Podání přihlášky na výměnný pobyt v ISISu (cesta: Portál studenta -> Moje studium -> Moje zahraniční studium -> Podání přihlášky na výměnný pobyt).

Přihlášky budou otevřeny od čtvrtka 14. 11. 2013 do uzávěrky přihlášek, která je 26. 11. 2013 v 11:00 HODIN.

Před uplynutím termínu uzávěrky nutno vytištěnou přihlášku ODEVZDAT spolu s PŘÍLOHAMI, na Oddělení zahraničních styků (Rajská budova, 5. patro, RB 554).

Přihlášku je nutné předat s následujícími přílohami:

• strukturovaný životopis (v českém i ruském jazyce)
  • motivační dopis (v českém i ruském jazyce)
  • kopie (stačí obyčejné) dokladů o složení zkoušek z ruského jazyka

* zkoušky absolvované na VŠE není třeba zvlášť dokládat, neboť jsou součástí historie studia studenta, a tedy dohledatelné v informačním systému;

* pouze v případě, že student nemá žádnou oficiální zkoušku (tj. ani žádnou ze zkoušek skládaných na VŠE), je nutno opatřit si na příslušné katedře jazyků alespoň tzv. Potvrzení o jazykové způsobilosti.

Do vytištěné přihlášky ručně upřesněte název přijímající univerzity (tj. název instituce, na které byste měli zájem studovat). Preference semestru není možná. Nabízen je pouze letní semestr.

V případě většího počtu přihlášených proběhne v týdnu 2.12.-6.12.2013 s nejlepšími uchazeči pohovor se zástupci VŠE. Konkrétní den, čas a místo budou včas upřesněny.

Více informací na ZDE.   Další informace: Ing. Radka Vaváková, RB 554, e-mail: radka.vavakova@vse.cz, tel.: 224 098 554.