1.11.2017 - 25.12.2017 - Registrace do Buddy Programu na LS17/18

Registrace studentů do BUDDY PROGRAMU – přihlašování do 20.7.2016

1.5.2016 20.7.2016

Milí studenti,

pokud se chystáte zúčastnit se příštího výběrového řízení na výměnné pobyty v zahraničí a ještě nemáte 10 bodů za účast v Buddy programu, tak nyní máte rádi poslední možnost registrovat se do Buddy Programu!

REGISTRACE do 20.7. 2016 zde: http://buddy.vse.cz/web/cs/pridej-se/do-buddy-programu/registrace/

Procvičíte si angličtinu, poznáte nové lidi, prožijte nezapomenutelný zimní semestr se zahraničními studenty a dostanete za to 10 bodů do výběrového řízení na výměnné pobyty(bakalářské i magisterské)!

Co bude náplň práce? Starat se o přiděleného zahraničního studenta (dovézt z letiště na kolej, být tu pro něj v průběhu Orientation weeku a v průběhu celého semestru

POZOR změna oproti minulému roku: Pro následující výběrové řízení  na bakalářské studijní pobyty (březen 2017) již nebude možné uznávat účast studentů na Buddy programu realizovanou až pro LS 2016/2017.

Pro obě výběrová řízení tak bude platit stejná podmínka, tedy že započítávat se bude účast v BP naposledy do zimního semestru daného akademického roku.