Letní studijní program 2016 v USA – BBA Global Business Program

Obecné informace

V létě 2016 přijme McCombs School of Business, The University of Texas at Austin, USA 2 studenty VŠE ke studiu v rámci letního institutu: Global Business Leadership Institute. Jedná se o čtyřtýdenní program, kterého se účastní studenti z University of Texas at Austin a z 12 partnerských univerzit z celého světa.

Termín konání: 3. - 28. července 2016

Finanční podmínky: školné, studijní materiály, ubytování, stravování (3 jídla denně), návštěvy firem a kulturní aktivity v celkové výši 3.600 USD/os. budou hrazeny VŠE. Nominovaný student si platí ze svých zdrojů pouze letenku a kapesné.

Organizace studia

The Global Business Leadership Institute is a unique opportunity to master skills in international teamwork and global business operations while earning six credits in four weeks! You'll build, and run, your own virtual global company along with teammates from top-ranked international business schools. You'll learn to compete in an international environment, and sharpen your skills in intercultural teamwork and management.

Courses:

1. International Corporate Management
  2. Management of Cultural Differences

Podmínky podání přihlášky do výběrového řízení

Do výběrového řízení se mohou přihlásit posluchači 2. ročníku bakalářského stupně studia, kteří dosud nestudovali v zahraničí s finanční podporou VŠE. Studenti, kteří budou vybráni do tohoto programu, již nebudou moci v budoucnu využít další nabízená místa ke studiu v zahraničí v bakalářském stupni studia za finanční podpory VŠE.

Přihláška a průběh výběrového řízení

Výběrové řízení probíhá 1x ročně v rámci bakalářského výběrového řízení. Podrobnosti jsou k dispozici na webové stránce Oddělení zahraničních styků: ZDE.

Elektronické přihlášky v InSIS budou otevřeny 1. 3. 2016 do uzávěrky přihlášek, která je 8.3.2016.

POZOR! Výsledky výběrového řízení budou zveřejněny 30.3.2016, přičemž vybraní studenti musí být okamžitě nominováni ke studiu v zahraničí. Z tohoto důvodu jsou studenti po zveřejnění výsledků výběrového řízení ihned požádáni o závazné potvrzení výjezdu. Pozdější nominace není zahraniční univerzitou akceptovaná!!!

Kontaktní osoba na VŠE

Ing. Radka Vaváková - program BBA na University of Texas

Dokumenty ke stažení a důležité odkazy