1.11.2017 - 25.12.2017 - Registrace do Buddy Programu na LS17/18

Erasmus (výměnné studijní pobyty v Evropě): Účastnické smlouvy – zimní semestr 2016/2017

Vážení studenti,

toto sdělení se týká těch z Vás, kteří se v zimním semestru 2016/2017 chystáte na studijní výměnný pobyt do některé z evropských zemí (mimo Švýcarska) a budete čerpat stipendium programu Erasmus+. Již je možné přijít si podepsat účastnickou smlouvu pro výplatu stipendia.Vzor smlouvy naleznete na našich stránkách zde. (Pro přístup na stránku se souborem ke stažení budete potřebovat stejné přihlašovací údaje jako do InSISu)

Pokud jste dosud neodevzdali kopii akceptačního dopisu (nebo alespoň e-mailu potvrzujícího Vaše přijetí ke studiu na zahraniční škole), formulář na bankovní spojení a kopii studijní smlouvy/Learning Agreementu potvrzené Vaším proděkanem, prosíme učiňte tak nejpozději v den podpisu smlouvy.

V případě, že nemáte možnost přijít smlouvu podepsat osobně, obraťte se před svým odjezdem do zahraničí na svou koordinátorku a požádejte o zaslání smlouvy v elektronické podobě. Následně budete požádáni, abyste dokument dvakrát vytiskli, podepsali a poslali poštou na OZS. Smlouvy je možné také podepsat v zastoupení s úředně ověřenou plnou mocí vystavenou pro tento účel.

Děkujeme za spolupráci.