1.11.2017 - 25.12.2017 - Registrace do Buddy Programu na LS17/18

1.-5.12. 2014 Dny partnerských univerzit a International Fair

Od 1. do 5. 12. 2014 budou probíhat tradiční Dny partnerských univerzit, v rámci kterých můžete shlédnout studentské prezentace partnerských škol. Při této příležitosti se bude v úterý 2. 12. 2014 konat v atriu Rajské budovy také první International Fair, kde se na stáncích jednotlivých partnerských škol budete moci poradit o studiu na dané škole přímo se studenty. K dispozici bude též informační stánek OZS. Po celý týden bude v atriu Rajské budovy probíhat i Fotosoutěž 2014, v níž bude moci hlasovat pro nejlepší fotografii ze zahraničního pobytu.

Více informací o programu zde: http://ozs.vse.cz/pro-studenty/dpu-a-international-fair/

Návštěvu těchto akcí vřele doporučujeme všem zájemcům o studium v zahraničí, zejména zájemcům o semestrální výměnné pobyty, i studentům, kteří již ke studiu v zahraničí byli vybráni a rádi by získali praktické informace ke svému pobytu!